Açık Dünya Oyunu Star Wars: Outlaws Duyuruldu [Video]

Ubisoft, Star Wars hayranlarını heyecanlandıracak Star Wars: Outlaws oyununu duyurdu. Şu sıralar sinematik bir fragmanla karşımıza çıkan Oyun, Ubisoft Forward etkinliğinde daha detaylı tanıtılacak.

Ubisoft, Xbox Games Showcase etkinliğinin en büyük sürprizlerinden birini sahneye çıkardı. “Tom Clancy’s The Division 2 ve Avatar: Frontiers of Pandora’nın arkasındaki ekip Massive Entertainment’tan yeni Star Wars oyunu”Yıldız Savaşları: HaydutlarOyundan ne beklememiz gerektiğini gösteren sinematik bir fragman duyuruldu ve yayınlandı.

Yıldız Savaşları: Haydutlar, bir dünyayı aç bir Oyun olacak 2024 Oyuncuların beğenisine sunulacak olan Oyun, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi arasındaki olaylar tema olacak. Fragmanın açıklama kısmına bakarak Oyun içeriğinden neler bekleyebileceğimizi tahmin edebiliyoruz.

Star Wars: Outlaws’da farklı gezegenleri keşfedeceğiz ve kötü şöhretli bir suçlu olacağız…

oyuncular, kay vess karakteri yönetecek ve Vess’in arkadaşı olacak. Hiçbir şey Eşlik etmek. Oyunda galaksideki ikonik ve farklı gezegenleri keşfetmek mümkün olacak. Galaksideki en çok aranan kötü şöhretli suçlularla ekip oluşturacağız ve hazır gelmişken galaksideki diğer suçlularla savaşacağız.

Star Wars: Outlaws hakkında şimdilik bildiklerimiz bu kadar. Ancak altını çiziyoruz; şimdilik… çünkü bunu Pazartesi günü Ubisoft’tan yapacağız Ubisoft ileri Etkinlikte Oyun hakkında daha fazla bilgi paylaşacağınızı umuyoruz. Fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Star Wars: Outlaws Sinematik Fragmanı

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *