Avatar: Frontiers of Pandora’nın Çıkış Tarihi Açıklandı

Ubisoft, Avatar film serisinden ilham alan Avatar: Frontiers of Pandora’nın oynanış fragmanını paylaştı. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

2017’de Ubisoft, James Cameron’ın hit dizisi Avatar’dan esinlenen bir oyunun geleceğini duyurdu. Ancak o zamandan beri Oyun hakkında çok az şey biliyorduk. Avatar: Frontiers of Pandora adlı yapımın başlangıçta 2022’de çıkması planlanıyordu ancak daha sonra ileri bir tarihe ertelendi.

Bugün, hayranların merakla beklediği oynanış detayları nihayet paylaşıldı. Ubisoft, bugün düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde oyunun çıkış tarihini, detaylarını ve oynanış fragmanını paylaştı.

Avatar: Frontiers of Pandora Oynanış Fragmanı

Avatar: Frontiers of Pandora, şirketin diğer oyunlarında gördüğümüze benzer geniş bir dünyaya sahip olacak. Oyuncular, yapım tipi FPS’yi tek başlarına ya da arkadaşlarıyla çiftler halinde deneyimleyebilecekler.

Oyun, orijinal Avatar filminden 15 yıl sonra geçecek. Oyuncular kendi Na’vi karakterlerini yaratırken Pandora’nın eşsiz bölgelerini keşfedebilecekler. Ayrıca Avatar evreninden gördüğümüz birçok yaratığı da yapım aşamasında görebileceğiz.

Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi

Avatar: Frontiers of Pandora, 7 Aralık 2023’te çıkacak. Oyunun PC hariç sadece yeni nesil konsollara geleceğini de ekleyelim. Yani Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC’de oynanacak.

Avatar’ın Resmi Fragmanı: Borders of Pandora;

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *