Avatar ve Yeni Star Wars Oyunu Steam ve Epic’e Gelmeyebilir!

Görünüşe göre Ubisoft’un yakın zamanda duyurduğu Star Wars: Outlaws ve Avatar: Frontiers of Pandora, ilk başta Steam ve Epic Games’e gelmeyebilir. Konuyla ilgili Ubiosft’tan bir açıklama geldi.

Ubisoft, geçtiğimiz hafta düzenlediği Forward etkinliğinde yeni oyunlarını tanıttı. Bu oyunlar arasında ilk açık dünya Star Wars oyunu olacak. Yıldız Savaşları: Haydutlar ve Avatar film serisine dayanmaktadır Avatar: Pandora’nın Sınırları da yer aldı. Avatar oyununun 7 Aralık’ta çıkacağı ve Star Wars’ın 2024’te çıkacağı söylendi.

Bugüne kadar bu iki oyunu bekleyenleri üzebilecek bir yenilik yaşandı. Her iki Oyun da dünyanın en popüler iki Oyun mağazasından edinilebilir. gelmeyebilir görülen.

Star Wars: Outlaws ve Avatar: Frontiers of Pandora, Epic Games ve Steam‘e gelmeyebilir

Ubisoft’un kendi dağıtım hizmeti olan Ubisoft Connect aracılığıyla edinilen bilgilere göre iki Oyun platformlar arasında yayınlanacak. Steam, Epic Games ve CD Projekt’in dağıtım platformu olan GOG yok görülen.

Steam?utm_source=webtekno” rel=”nofollow” target=”_blank”>PCGamesN’ler paylaştığınız ekran görüntüsünde, listelemede Ubisoft Connect, PlayStation 5, Xbox X/S Serisi Görülebilir. Avatar oyununda bunlara ek olarak Amazon’un bulut hizmeti amazon ayı bulundu. Hem Steam‘de hem de Epic Games’te oyunları arattığımızda bir sonuca ulaşamıyoruz. Bu ihtimali güçlendiriyor.

Ubisoft’un geçmişte Steam‘den uzaklaştığını biliyoruz. Şirket, komisyon kesintileri nedeniyle oyunlarını burada yayınlamamaya başladı. Ancak son zamanlarda Assassin’s Creed oyunları, Far Cry 6 gibi yapımlar platforma geri dönmeye başladı. Ancak yeni Assassin’s Creed oyunu Mirage’ın Steam‘de olmadığını da belirtelim. Öte yandan oyuna Epic Games üzerinden erişim sağlanabiliyor. Ve tüm bunlar, şirketin harika oyunlarını piyasaya sürdüğü yer. seçici mümkün olduğunu gösteriyor.

Bu listeye bakarak, Star Wars: Outlaws ve Avatar: Frontiers of Pandora’nın Steam ve Epic’e asla ulaşamayacağı sonucuna varmak haksızlık olur. Sadece iki Oyun ilk etapta bu platformlarda çıkış yapmayabilir; ama ileride geleceğini tahmin edebiliriz.

Ubisoft’tan konuyla ilgili açıklama geldi

Ubisoft, oyunların hangi platformlarda yayınlanacağına dair bir açıklama yaptı. dev Oyun, platformlarla ilgili detayları daha sonra paylaşacağız. Duyuruldu. Bu yüzden gerçeği öğrenmek için resmi duyuruyu beklememiz gerekecek.

Star Wars: Outlaws hakkında daha fazla bilgi için:

İlk Açık Dünya Star Wars Oyunu Yayınlandı Star Wars: Outlaws Oynanış Fragmanı [Video]

Avatarlar için: Pandora’nın Sınırları:

Yeni Oyun Avatarı: Frontiers of Pandora İlk Oynanış Videosu Geldi – Çıkış Tarihi de Açıklandı

Ubisoft Forward’ta yer alan tüm oyunlar için:

Ubisoft Forward’ta duyurulan tüm oyunlar: Üç yeni Assassin’s Creed oyunu, Star Wars: Outlaws ve daha fazlası!

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *