Counter-Strike 2’de Molotof Ateşinde Kızarmış Tavuk [Video]

Counter-Strike 2 beta oyuncu videoları, oyundaki tavukların pişeceğini ortaya çıkardı. Molotof kokteyli atıldığında tavuklar pişmiş olarak görünecektir.

Video oyunları dünyasının en önemli isimlerinden biri. kapakbirkaç ay önce oyuncuların yıllardır beklediği bombayı patlattı ve karşı saldırı 2o ilan etti. Henüz resmi olarak yayınlanmayan Oyun, bir süre daha beta olarak deneyimlenebilir. karşı saldırı 2 Son oyuncu haberleri, bu oyunda garip bir sürpriz yumurta olduğunu ortaya koyuyor.

Counter-Strike oyunlarının vazgeçilmez unsurlarından biri onlar tavuk. Dust 2 başta olmak üzere birçok haritada bulduğunuz tavukları kovalayabilir ya da bıçak ya da tabanca yardımıyla öldürebilirsiniz. Counter-Strike 2 bunun kapsamını biraz daha genişletecek. Öyle ki Counter-Strike 2’de tavuk pişirebilir misin. Evet, doğru duydunuz…

Molotof kokteyline atılan tavuklar kızaracak!

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, molotof kokteyliAyrıca kendi kendine yürüyen tavukların yanmasına ve pişmesine neden olacaktır. Dileyen okuyucularımız bunu Counter-Strike 2’nin beta sürümünde görebilirler. sürpriz yumurta deneyebilirler.Tek yapmanız gereken tavukların olduğu yere molotof kokteyli atmak.

Counter-Strike’ın feci hikayesini hatırlayın: Condition Zero’s Failure: Oyunun geliştirilmesi sırasında hangi sorunlarla karşılaşıldı?

Pişirebileceğiniz tek şey tavuk olmayabilir…

Önümüzdeki aylarda çıkacak olan Counter-Strike 2 ile ilgili bağımsız araştırmalar, bu oyunda bir özelliğin olduğunu gösteriyor. evcil hayvan kategorisidir açıklığa kavuşmuş. Bu konuda şu an için bir kesinlik yok ancak Oyun kodlarında elde edilen bulgular, oyunda sizi sürekli takip edecek petlerin olabileceğini ortaya koyuyor. çünkü kodlardaevcil hayvan kapsülü“adlı yeni bir takımdan bahsediliyor. Eğer bu tahminler gerçekleşirse oyunda sadece tavuğu değil diğer hayvanları da pişirebiliyorsunuz…

Counter-Strike 2’de yemek pişiren tavukları gösteren video:

Not: Counter-Strike 2’nin sadece bir video oyunu olduğunu unutmayın. Webtekno ekibi olarak doğadaki hiçbir canlıya zarar verilmesinden yana değiliz.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *