Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Cyberpunk 2077’nin yeniden başlamasına sebep olacak Phantom Liberty genişleme paketinin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.Oyunun genişleme paketi maalesef çoğumuzun oyunu satın almak için ödediğinden daha pahalı.

Duyurusu, ertelenmesi, çıkışı ve bug’ları ile Oyun dünyasının gündemini aylardır meşgul eden Cyberpunk 2077’nin en büyük güncellemesi olmaya hazırlanan Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Microsoft’un Xbox Games Showcase etkinliğinde detaylı bir şekilde gösterildi. Genişletme paketinin detaylarıyla birlikte Türkiye fiyatı da belli oldu.

Xbox etkinliğinde performans sergileyen CD Projekt Red, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’nin oyunu bitirmiş olanlara bile yeni bir başlangıç ​​yaşatacağını duyurdu. parça oyuncuların neden bu genişleme paketini almak isteyebileceğini gösteren detayları yayınladı ve paylaştı. Türkiye’deki oyuncular için kötü haber şu ki, çoğumuz genişlemeyi almak için oyuna ödediğimizin iki katını ödemek zorunda kalacağız.

Cyberpunk 2077: Hayalet Özgürlük Fragmanı:

Cyberpunk 2077: Hayalet Özgürlük Konu:

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ile oyuncular Onu, Yeni Amerika Birleşik Devletleri başkanını kurtarmak için Night City’de yeni bir bölge olan Dogtown’da bulacaklar. hollywood yıldızı İdris ElbeDaha önce duyurulduğu üzere Solomon Reed karakteri canlandırmak için genişleme paketi ile oyuna dahil ediliyor ve merak edenler için; Keanu Reevesgenişleme paketi ile geri dönüyor…

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty çıkış tarihi:

CDPR tarafından yapılan açıklamaya göre Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, 26 Eylülyılında yayınlanacaktır.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty fiyatı

Cyberpunk 2077, ön siparişi verildi ve Türkiye’de yayınlandı £249Bir bedeli vardı. Bugün sadece genişleme paketini satın almak için en az 399 TL ödemek gerekiyor.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *