EA, FIFA’ya NFT Geleceğini Duyurdu

Electronic Arts, FIFA ve Madden gibi spor oyunlarına NFT desteği getireceğini duyurdu. Şirketin daha önce popüler olmayan blockchain ürününü bu kadar popülerliğini kaybetmişken neden oyunlarına entegre edeceği belli değildi. Şirket, NFT entegrasyonunu Nike ile iş birliği içinde hayata geçirecek.

Video Oyun dünyasının büyük isimlerinden biri olan Electronic Arts, geçtiğimiz gün garip bir açıklama yaptı. Açıklamada, Madden’in FIFA ile oynayacağı açıklandı. NFT desteğinin geleceği seslendirildi unutanlar için; Kripto para topluluğunun bir parçası olarak lanse edilen NFT’ler, 2021’de ve 2022’de kelimenin tam anlamıyla sektörde en çok konuşulanlar arasında yer aldı.”çöktü“.

Electronic Arts tarafından yapılan açıklamaya göre NFT desteği Haziran 2023 itibariyle geçerli olacaktır. Şirketin bunu Haziran 2021’de yapmış olması makul olurdu ancak NFT sektörü çöktüğünde neden yapıldığı belli değil. Electronic Arts, NFT Desteği için Nike Sportswear Brand NFT Platformu”.ISLIKile işbirliği yapacağını söyledi.

Electronic Arts, NFT’ye desteğini duyurmaktan utandı…

Elektronik Sanatlar resmi web sitesi açıklama biraz tuhaf. Öyle ki şirket, açıklamanın hiçbir yerinde NFT ibaresini kullanmıyor. kullanmıyor. Bunun kasıtlı olarak mı yapıldığı yoksa şirketin NFT’lerle ilgili gerçeklerin farkında olduğu için mi bu ifadeyi kullanmadığı net değil. Bununla birlikte, “yaratıcılık”, “yenilik”, “mükemmellik” ve “inanılmaz yeni deneyimler” gibi açıklamalarda. zarif ifadeler Kullanılmaktan da geri durmadı…

FIFA 23 Süper Lig Sezonun Takımı Oyuncuları Belli Oldu

Electronic Arts, .SWOOSH iş birliği hakkında detaylı bir açıklama yapmadı. Ancak, şirket Önümüzdeki aylarda Electronic Arts oyunları için yeni geliştirmeler sunacağını ve özel koleksiyonlar sunacağını duyurdu. Son olarak şunu söyleyelim; FIFA oyunlarında zaten birçok lisanslı takım var. Electronic Arts’ın bu ekipleri .SWOOSH entegrasyonuna aktarıp aktarmayacağı Net değil.

Meta, Instagram ve Facebook’un övgüyle karşılayamadığı NFT özelliklerini kaldırır

Kaynak
https://www.ea.com/en-au/news/nike-virtual-studios-ea-sports-partnership

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *