FIFA 23’e Kadınlar Dünya Kupası 2023 Geliyor

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak yeni güncelleme ile FIFA 23, 2023 Kadınlar Dünya Kupası’na özel Oyun modları ve içeriklere kavuşacak.

Günümüzün en popüler futbol oyunu FIFA 23, düzenli güncellemelerle yeni içerikler almaya devam ediyor. EA SPORTS nihayet yeni güncelleme ile oyuna eklendi. FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023 ekleneceğini duyurdu.

Haziran ayı sonunda ücretsiz olarak oyuna eklenecek olan Kadınlar Dünya Kupası’na, ülkene liderlik et Modu da getirecek. Ayrıca turnuva Modu VE Başlamak modları da Kadınlar Dünya Kupası’na dahil edilecek.

Kadınlar Dünya Kupası 2023 ile FIFA 23’e eklenecek Oyun modları:

ülkene liderlik et

Ülkenize Liderlik Edin Oyun modunda, oyuncular mevcut bir oyuncunun rolünü üstlenir veya kendi avatarlarını oluşturma Kadınlar Dünya Kupası’na katılabilirler. Tek bir oyuncunun yanı sıra tüm milli takım da kontrol edilebiliyor.

turnuva Modu

Turnuva Modunda, Kadınlar Dünya Kupası turnuva sıralamasında seçtiğimiz ülke ile sadece tek oyuncu olarak oynayabiliyoruz.

Başlamak

Santra Oyun modunda, grup aşaması veya eleme turu maçlarından birinde, seçtiğimiz iki ülke ile Yerel ortamda arkadaşlarımızla veya yapay zekaya karşı oynayabiliriz.

2023 Kadınlar Dünya Kupası’nda bu üç Oyun moduna ek olarak 32 ülke, özel stadyum setleri, sinematikler, maç tanıtımları, özel anlatım ve Kadınlar Dünya Kupası Finalinde kaldırılacak kupa da eklenecek.

Son kale de yok edildi, Xbox Game Pass güçleniyor: fiyatı neredeyse üç katına çıkacak!

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *