Marvel’s Spider-Man 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

PlayStation oyuncularının merakla beklediği, PC oyuncularının ise en az 2 yıl bekleyebileceği Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkış tarihi belli oldu.

25 Mayıs’taki PlayStation Showcase etkinliğinde Marvel’s Spider-Man serisinin yeni oyunu Ayrıca oynanış görüntüleri ile ilk kez gösterildi. Oyun, yaptığı video paylaşımıyla başta tüm Spider-Man severler olmak üzere birçok oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı.

Ortakyaşam giysili Peter’ı ve genç Spider-Man Miles’ı aynı anda oynayabileceğimiz oyunun çıkış tarihi de açıklandı. Oyunla ilgili tüm önemsiz şeylere bir göz atalım.

Marvel’s Spider-Man 2 oynanış videosu:

Marvel’s Spider-Man 2 Konu:

Marvel’s Spider-Man 2, bizi Miles Morales’te kaldığımız yerden Insomniac evreninde yeni bir hikayeye götürecek. Oynanış videosunda gördüğümüz kısımda bile iki popüler kötü karakteri görebiliyoruz. Bu çizgi romandaki Oyun. birçok kötü karakter olacak işaret etmek.

Öte yandan Peter ortakyaşam kıyafeti şimdilik bir muamma Oynanış videosunda Peter’ın bu kıyafeti nasıl edindiğini görmesek de Venom’un oyunda olacağını varsayabiliriz.

Oynanış videosunun sonu aslında iki Spider-Man karakterimiz arasında başlayan düşünce farklılığına işaret ediyor. Miles, Peter simniyot kostümü içinde daha acımasız bir Örümcek Adam’a dönüşürken, ne yazık ki Peter’ı daha önce hiç böyle görmediğini söylüyor. İki karakter arasında gerilim olup olmayacağını şimdilik bilmiyoruz.

Marvel’s Spider-Man 2’nin oynanışı hakkında bilinenler:

harikalar örümcek adam 2

Oynanış fragmanından da görebileceğimiz üzere Marvel’s Spider-Man 2 seriye eklenecek. birkaç ama temel değişiklik getirecek. İlki, iki Örümcek Adam arasındadır. istediğimiz zaman değiştirerek istediğimizi kontrol edebileceğimizi.

Ve oyunda yine New York’ta olmamıza rağmen harita, daha geniş bir alanı kapsayacaktır. Böylelikle iki karakterimiz ile kat edeceğimiz mesafenin kısa kalmamasını sağlayacağız. İki Örümcek Adam ile mevcut şehir çok küçük hissettirirdi. Ancak ne kadar genişlediğini ancak Oyun çıktığında göreceğiz.

Bunun dışında iç ve dış mekan görev tasarımları, gizlilik mekaniği, oynanış animasyonları ve karakter yetenekleri gibi oynanış unsurları tıpkı Miles Morales’teki gibi. daha çeşitlendirilmiş olmak.

Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi:

hayret Örümcek Adam 2, 20 Ekim cıkacak

Marvel’s Spider-Man 2 fiyatı:

Oyun türkiye fiyat henüz belirlenmedi.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *