Microsoft Flight Simulator 2024 Duyuruldu

Oyuna yeni yetenekler katacak ve oyunların alabildiği hemen hemen tüm aksiyonu havada buluşturacak olan Microsoft Flight Simulator 2024 duyuruldu.

Tüm Oyun dünyasının ilgiyle takip ettiği Xbox Games Showcase’de simülasyon severler için büyük bir duyuru da yer aldı. Microsoft Uçuş Simülatörü 2024tüm oyunseverleri heyecanlandıran sinematik bir fragmanla duyuruldu. Duyuruldu derken merak etmeyin Microsoft Flight Simulator 2024 ayrı bir Oyun değil, mevcut oyunun güncellemesi olacak.

Paylaşılan fragmana göre Microsoft Flight Simulator 2024, sıcak hava balonu yolculuğunda yer almanın yanı sıra, paraşütle atlamauçak yangın söndürme ve daha fazlasını içerecektir. Görünüşe göre Oyun geliştiricisi Asobo, bir pilotun kullanmak isteyebileceği her türlü uçağı ve eylemi oyuna getirmeyi planlıyor.

Microsoft Flight Simulator 2024 güncellemesi ile hava dalışı bile yapabilirsiniz

Microsoft Flight Simulator 2024’te endüstriyel kargo uçağı kullanabilir, hava ambulansı uçurabilir, dağcı kurtarma Takıma katılabilirsin. Tabii uçuş yarışlarını da unutmayalım… Adından da anlaşılacağı gibi tüm bunları deneyimlemek için 2024 Gelecek yıla kadar beklememiz gerekecek. Tüm bunlar gelene kadar Kasım ayında yayınlanacak. kumdan tepe Genişletme paketi ile yönetebilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator 2024 Fragmanı

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *