Microsoft, Maçta Reklam Panosunda Game Pass Kodu Dağıttı

Microsoft, Game Pass abonelik Oyun hizmeti için harika bir kampanya yürüttü. Bir futbol maçında stadyum reklam panolarında ücretsiz Game Pass kodları gösterildi. Ayrıca bu kodlar milyonların izlediği canlı yayına yansıdı.

Dünyanın en büyük Teknoloji şirketlerinden biri olan Microsoft, dün akşam İngiltere ile Kuzey Makedonya arasında oynanan Euro 2024 maçında sürpriz bir reklam kampanyasıyla karşımıza çıktı. Şirket herkese maçı izlemesini teklif ediyor. Game Pass kodu dağıtıldı.

Bildiğiniz üzere ekiplerin en büyük gelir kaynaklarından biri reklamlar ve dijital panolar, Oyun sırasında en çok reklam gördüğümüz alan. Bunun farkında olan Microsoft, Game Pass kodlarını dağıtmak için de bu reklam panolarını kullandı.

Ücretsiz Game Pass kodunu maçın ortasında kaç kişinin görebildiği bilinmiyor.

<a href=Oyun geçişi reklam panosu” src=”https://www.webtekno.com/images/editor/default/0004/03/6dd2fea97c217097be0bd86fcb2a4e99a1c434bd.jpeg” style=”width: 788px; height: 388px;”/>

Maçın 50. dakikasına geldiğimizde billboardlarda”Xbox Game Pass’i şuradan alın…“(Get a Game Pass…) metnini görüyoruz. Ardından geri sayım başlıyor ve bittiğinde, reklam panolarında ücretsiz Game Pass aboneliği alabileceğiniz kodlar beliriyor. Evet, bilirsiniz. Oyun geçiş kodlarıreklam panolarında sergileniyor.

<a href=Oyun geçiş kodu reklam panosu” src=”https://www.webtekno.com/images/editor/default/0004/03/41ed96d2b9b9d40eb63671a9f327ed02053c50d4.jpeg” style=”width: 788px; height: 406px;”/>

Microsoft’tan gelen bu ilginç duyuru ile kaç kişinin ücretsiz Game Pass üyeliğinden yararlanabileceği bilinmiyor. Ancak maç sırasında sıradan bir sporsever reklam panolarını takip etmek Kodu hızlı bir şekilde değerlendirmek için önlem alma olasılığının çok yüksek olmadığını düşünürsek, sayının çok yüksek olmayacağını varsayabiliriz.

Game Pass fiyat artışı

Bu arada kaybettiğimiz takipçilerimizi de hatırlayalım; Yaklaşık 2 hafta sonra Game Pass abonelik fiyatlarının artması bekleniyor. Konuyla ilgili ayrıntılar ve Game Pass’inize abone olmak için bugünün fiyatıyla 3 yıla kadar uzatmak Aşağıdaki içeriğimizi keşfetmenizi tavsiye edebiliriz:

Game Pass Türkiye fiyat artışı ufukta: sitesinde gizemli bir uyarı çıktı… (Nasıl ucuza satın alabileceğinizi açıklıyoruz)

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *