Oyunları Ücretsiz Deneyebileceğiniz Steam Next Fest Başladı

Yeni Oyun arayanların merakla beklediği Steam Next Day başladı. Oyuncular, 1 haftalık etkinlik boyunca yüzlerce yeni yapımın demo versiyonlarını ücretsiz olarak test edebilecek. Peki hangi oyunlar var? İşte öne çıkanlar…

Steam tarafından periyodik olarak gerçekleştirilen “Next Fest” bugün saat 20:00’de başladı. Kullanıcılar yakın gelecekte çıkacak yüzlerce oyunun deneme sürümlerini 26 Haziran 2023 saat 20:00’ye kadar indirip deneyimleyebilecekler.

Oyunları Steam Next Fest’te izlemek için buraya tıklayabilirsiniz ve etkinlik sayfasına erişin. bu sayfa aracılığıyla istediğiniz tip oyunları seçebilirsiniz. Ayrıca en çok talep edilen veya en aktif günlük demo oynatıcılar oyunlar da mevcuttur. Peki Steam Next Fest’te hangi oyunlar var? İşte deneyebileceğiniz öne çıkan oyunlardan bazıları:

Steam Next Fest’te ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bazı oyunlar

p yalanları

NEOWIZ tarafından geliştirilen Lies of P, ruhlara benzer bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, hepimizin bildiği Pinokyo kuklasına ve yaşadıklarına odaklanıyor. Demosunu indirebileceğiniz Oyun, 19 Eylül 2023 Dışarıda olmak. Ön sipariş fiyatı ise 899TL.

yağ

Covenant.dev tarafından geliştirilen Gord, tek oyunculu modu olan bir macera strateji oyunudur. Oyuncular karanlık ve fantastik bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyor. 8 Ağustos 2023’te sonraki Oyun rezerv fiyatı 599TL.

savaş sığınağı

NEXON tarafından geliştirilen Warhaven, ortaçağ temalı oynaması ücretsiz çok oyunculu bir aksiyon oyunu olacak. Oyuncular kendi askerlerini seçecek ve en fazla 16 oyuncudan oluşan iki takımla birbirlerine karşı savaşacaklar. Next Fest kapsamında indirebileceğiniz oyunun kesin çıkış tarihi bilinmiyor.

Yenilmez

The Invincible by Starward Industries, Bilim kurgu türüne aittir. Oyuncular, bu hikaye odaklı macerada bir Bilim adamı olan Yasna karakteri olarak Regis III gezegenini keşfetmeye çalışıyor. Fiyatı henüz belirlenmeyen Oyun, 2023’te cıkacak

silahlı büyücü

Wizard With a Gun, tehlikeli yaratıklar ve mistik gizemlerle dolu büyülü bir dünyada geçen bir hayatta kalma oyunudur. Galvanic Games tarafından geliştirilen Oyun, 2023’te cıkacak

ev kanadı 2

Next Fest kapsamında demosunu oynayabileceğiniz bir diğer Oyun ise sevilen simülasyon House Flipper’ın yeni oyunu House Flipper 2. Frozen District imzalı yenilenen yapımda eski evleri satın alıp yenileyebileceksiniz. Fiyatı henüz belirlenmeyen Oyun, 2023’te piyasaya çıkacak.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *