PC Game Pass, NVIDIA GeForce Now’a Geliyor

Microsoft, Game Pass PC aboneliğinin NVIDIA GeForce Now’a entegre edileceğini duyurdu. Bu entegrasyon ile oyuncular, en kötü bilgisayarlarda bile PC Game Pass’teki en iyi oyunlara erişebilecekler.

Video oyunları dünyasında yeni bir sayfa açacak önemli bir gelişme yaşandı. Xbox Bülteni olarak da bilinen “Xbox Wire”ın baş editörü Joe Skrebels, şirketin ücretli abonelik paketi Game Pass’in artık NVIDIA GeForce Now’da olduğunu söyledi. entegre olacak Duyuruldu. Bu duyuru artık isteyenler için, NVIDIA GeForce Now üzerinden Game Pass oyunları için mevcut. başarabileceklerini ortaya çıkarır.

NVIDIA GeForce Now, NVIDIA’nın bulut akış platformudur. Bu platforma üye olduğunuzda Oyun PC’niz olmadan uyumlu oyunları oynama şansına sahip oluyorsunuz. Gelen duyuru, PC Game Pass kitaplığındaki oyunlara GeForce Now üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden erişebileceğiniz anlamına geliyor.

Kesin tarih verilmedi!

Xbox yönetimi, entegrasyonun ne zaman tamamlanacağı ile ilgili herhangi bir değişiklik yapmadı. açıklamadı. Ancak bu noktada çok fazla beklemeyeceğimizi söyleyebiliriz. NVIDIA, geçmişte yaptığı bir açıklamada Microsoft Store desteğinin GeForce Now’a geldiğini ve birkaç ay içinde oyunseverlere ulaşacağını iddia etmişti. Bugünün duyurusu, PC Game Pass’in artık Microsoft Store desteğiyle GeForce Now’da olduğudur. Aynı zamanda geleceğiniz somut gösterge.

Sisteminizin yetmediği oyunları oynayabilmenizi sağlayan GeForce Now nedir ve nasıl kullanılır?

Bu sırada; Microsoft ve NVIDIA arasındaki entegrasyonun ana nedeni Activision Blizzard veyaDiyelim ki öyle. Bilindiği üzere Microsoft, Call of Duty serisinin sahibi Activision Blizzard’ı satın almak istiyor. Ancak Sony, böyle bir durumda Call of Duty serisinin Xbox‘a özel hale geleceğini söyledi. rekabete aykırı olduğunu söylemeye devam edin. Bu nedenle Microsoft ve NVIDIA, 2023’ün başlarında 10 yıllık bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşme, PC için Xbox oyunlarının GeForce Now’a lisansını kapsıyor. Bu hamle ile Microsoft Xbox‘a özel olmayacak izlenimi vermeye çalışıyor. Her şeye rağmen bu durumun en çok oyunculara fayda sağlayacağını söylemek mümkün.

Geçerli NVIDIA GeForce Now fiyatlandırması için:

NVIDIA GeForce Now için yüksek fiyatlar

Kaynak
https://news.Xbox.com/en-us/2023/06/11/Xbox-bright-future-and-how-well-get-there/

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *