Phasmophobia, Xbox ve PlayStation’a Geliyor [Video]

Birçok oyunseverin gözdesi olan korku oyunu Phasmophobia’nın konsollara geleceği açıklandı. Oyun ayrıca Ağustos ayında Xbox Series X/S, PlayStation5 ve PSVR 2’de oynanabilecek.

İlk olarak 2020 yılında yayınlanan ve oyunseverlerin favorisi olmayı başaran korku oyunu. fazofobi Yeni bir gelişme oldu. Kinetic Games’teki geliştirici ekip, oyunun Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PSVR 2’ye geleceğini duyurdu. çapraz platform desteği da gelecek

Kinetic Games açıklamasının en heyecan verici kısmı şüphesiz ki PSVR 2 Destek. Sanal gerçeklik ekipmanına sahip oyuncular, Phasmophobia atmosferinin tadını çıkarabilecekler. aşırı gerçekçi duyguyu yaşama fırsatı bulacaklardır. Oyunun çapraz platform desteği, konsol ve PC sahiplerinin bu oyunu aynı anda oynamasına olanak sağlayacak.

Phasmophobia 5 Ağustos’ta konsollara geliyor!

Resmi açıklamaya göre, Phasmophobia 5 Ağustos’tan itibaren Hem PlayStation 5, PSVR2 hem de Xbox Series X/S için oynanabilir. Ama tıpkı PC’deki Oyun gibi Erken erişim Aşamalı olacağını söyleyeyim.

Phasmophobia’nın konsol sürümleri için yeni fragman:

Phasmophobia nasıl bir oyundur?

Yalnız oynayabileceğiniz için fazmofobi dört kişiyle takım olhayaletleri kovaladığınız bir oyundur. Oyunun kasvetli ortamında bazen kibrit bazen de kamera gibi gelişmiş ürünler kullanarak hayaletleri yakalamaya çalışıyorsunuz. Bugüne kadar Steam‘de 450 binden fazla yorum alan Oyun için”son derece olumlu“Etiket verildi.

Korku oyunlarını seviyorsanız, £139 Satın alabileceğiniz Phasmophobia Steam listeleme sayfası buradan Ulaşabilirsin

Phasmophobia’ya benzer oyunlar için:

Arkadaşlarınızla Sizi Korkutmayacağı Garantili 10 Çok Oyunculu Korku Oyunu

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *