Silent Hill 2 Remake Çıkış Tarihi ve Fiyatı Sızdırıldı

Konami’nin geçtiğimiz yıl duyurduğu Silent Hill 2 Remake, Avustralyalı bir sitede listelendi. Listede oyunun çıkış tarihi ve fiyatı yer alıyor.

Oyun devi Konami, geçtiğimiz yıl sevilen korku serisi Silent Hill için özel bir etkinlik geliştirerek üç yeni oyunun geleceğini duyurmuştu. Bunlardan biri ikonik 2001 yapımı. sessiz tepe 2′‘nin yeniden yapımıydı.

Orijinal oyunu yaratan Blooper Ekibi tarafından piyasaya sürülecek Oyun hakkında o zamandan bu yana pek fazla bilgi bilinmiyor. Konami ayrıca çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Bugün ortaya çıkan bir liste, o tarihin ne zaman olabileceğini gösteriyordu.

Silent Hill 2 Remake 29 Eylül’de Çıkıyor

Avustralya’da Gorilla Gaming adlı bir web sitesi, sitelerinde Silent Hill 2 Remake’i listeledi. şu anda yayında buraya gelebilirsin listede, Oyun 29 Eylül Tarihe geçebilecek gibi görünüyor.

Elbette bunun gerçekten bir çıkış tarihi olup olmadığına dair resmi bir bilgi yok. Ancak rezerve edilebilir olması ve kesin tarihin yer alması bu ihtimali güçlendiriyor. Ayrıca oyunun sitedeki fiyatı 89 Avustralya doları (1426 TL) Gözden de kaçmıyor.

Silent Hill 2 Remake’in resmi çıkış tarihi için Konami’nin açıklamasını beklememiz gerekiyor. Çoğu Oyun etkinliğini geride bıraktığımız için şirketin ne zaman bir duyuru yapacağını tahmin etmek zor.

Seçimlerinize göre karakterlerin kaderini belirleyebileceğiniz Silent Hill: Ascension’ın korku fragmanı geldi [Video]

Silent Hill 2 Remake dışındaki diziden iki Oyun, interaktif bir Dizi ve bir film yolda. Konami geçtiğimiz günlerde seçimlerinizle karakterlerin kaderini belirleyebileceğiniz interaktif seri Silent Hill: Ascension’ın ilk fragmanını paylaştı.

Silent Hill 2 Yeniden Yapım Fragmanı

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *