Sony CEO’su, Bulut Oyun Sisteminin Teknik Zorluğunu Vurgulad

Sony CEO’su Kenichiro Yoshida, Financial Times’a verdiği bir röportajda, büyük ölçüde iddialı Microsoft’a rakip olan bulut Oyun teknolojisinin teknik olarak çok zor olduğunu söyledi.

Son 5 yılda büyüyen bulut Oyun sistemi, oyuncuların oyunları indirmeden internet bağlantısı üzerinden Oyun oynayabilecekleri bir sistem olarak geliştirildi. Oyun sektöründe fark yaratma potansiyeline sahipti.

Ancak bulut Oyun sistemi büyük firmaların yaptığı ağır yatırımların altına düştü ve oyunculardan beklenen ilgiyi göremedi. Sony CEO’su da bunun sebebinin henüz belirlenemediğini söyledi. bulut Oyun sisteminin hala birçok teknik sorunu olduğunu sabit.

Bulut Oyun sistemi, teknik zorluklarından dolayı konsol üreticisinin tahtını sarsamayacak seviyede.

Sony CEO’su Kenichiro Yoshida, bulut oyunlarının konsol üreticisi için pek bir tehdit oluşturmadığına inanıyor. Financial Times’a verdiği röportajda, şirketin geleceği İnternet üzerinden Oyun akışı için çeşitli seçenekleri inceleyeceğiz. ve yapay zeka aracı GT Sophy’yi örnek alabileceğinizi belirtti.

Yoshida, bulut Oyun sistemini teknik olarak hala “çok zor” bir süreç olarak tanımlıyor. Oyuncuların talep ettiği hızlı tepki süresi internet bağlantısına bağlı için en büyük sorun bu

Sony yeni bir bulut Oyun hizmeti üzerinde mi çalışıyor? (Birçok açık iş teklifi)

Sony CEO’su, bulut Oyun sisteminin verimsizliklerine değindi. sistemdeki sunucular günün çoğu yerinde aktif değilöğle saatlerindeki yoğun oyuncu trafiğini desteklemek durumundadır. Ne düşünüyorsun? Lütfen düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *