Starfield Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı Açıklandı

Özellikle bilimkurgu oyunları hayranlarının merakla beklediği Starfield’ın çıkış tarihi ve fiyatı 45 dakikalık bir oynanış videosu ile açıklandı.

Video oyunları dünyasında çok ses getiren yeni Bethesda oyunu Starfield, Xbox Oyunları Vitrini45 dakikalık bir oynanış videosu ile karşımıza çıkıyor ve artık elimizde net bir çıkış tarihi ve fiyatı var. En iyi haber ise; Game Pass abonelerinin oyunun fiyatı konusunda endişelenmesine gerek yok…

Bethesda tarafından yapılan açıklamalara göre oyuncular, Starfield’da keşif yapabilecekler. 1000’den fazla gezegen olmak. Oyun, Bethesda’nın şimdiye kadar inşa ettiği en büyük şehir olan New Atlantis’i içerecek. Oyun sadece sanat, görevler ve yapılar açısından değil, temas kurulacak NPC’ler açısından da oldukça zengin olacak.

Starfield’daki yerçekimi tüm gezegenlerde farklı olacak

yıldızlar alanında yerçekimi her gezegende farklıdır olmak. Yani bazı gezegenlerde hareketler ağır olurken bazı gezegenlerde karakterinizin uçtuğunu görebileceksiniz. Ayrıca bu fark atışlardan oyunun tüm mekaniklerine etki edecek. Oyunda asteroit kuşaklarından geçebilecek ve uzayda terk edilmiş uzay gemilerini keşfedebileceksiniz.

hem oyunda bir uzay gemisi satın al Ayrıca ücretli ekipmanlarla satın aldığınız gemileri özelleştirebileceksiniz. Elbette bu kişiselleştirme seçenekleri kargo ambarlarından yaşam alanlarına kadar mümkün olacak. Bethesda, uzay gemilerini istediğiniz gibi özelleştirebileceğinizi özellikle belirtir. Çok fazla hayal gücünüzü talep etmeseniz bile…

Starfield karakterinizin yara izlerini tespit edebileceksiniz ve

starfield karakter oluşturma

Oyun içi mürettebat alımı, savaştığınız gemiler. yağma veya hurdaya çıkarma Mekanik de var. Tabii savaşta yendiğiniz bir uzay gemisinin tamamen size ait olacağını ve filonuza ekleneceğini de belirtelim. Yani isterseniz düşman gemisine binebilirsiniz.

Starfield, karakter yaratma konusunda da kapsamlı seçenekler sunacak. yüz lekeleri, makyaj öğeleri, yara izleriHatta diş ayarları gibi detaylı seçenekler de mevcut. Oyunda dört kademeli toplam beş beceri ağacı vardır ve her seviye atladığınızda bir beceri puanı kazanırsınız. Kilidini açacağınız beceriler, benzersiz bir karaktere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Starfield fiyatı ve çıkış tarihi

Starfield, 6 Eylül’de Xbox Series S, Series X ve PC için çıkış yapacak. Game Pass aboneleri, Starfield oynamak için ek ücret ödemeyecek. Game Pass abonesi olmayanlar için, Xbox sürümü için 1.150 TLpc versiyonu için evet £899 ödemek zorunda kalacaklar. Premium Edition PC’de £1,299evet Xbox‘ta 1.600TL fiyatı var

Starfield 45 dakikalık oynanış videosu

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *