Ubisoft Forward’da Duyurulan Tüm Oyunlar

Ubisoft, bugün düzenlediği etkinlikte aralarında Assassin’s Creed, Star Wars ve Avatar’ın da bulunduğu yeni oyunlarının detaylarını paylaştı. İşte etkinlikte gösterilen tüm oyunlar!

Ubisoft bugün Ubisoft Forward adında bir etkinlik düzenledi. Fransa merkezli Oyun devi, etkinlikte oyuncuların merakla beklediği pek çok yeni Oyun için detayları ve fragmanları bizlerle buluşturdu.

Assassin’s Creed Mirage, Avatar: Frontiers of Pandora dahil olmak üzere üç Assassin’s Creed oyununun ve açık dünya Star Wars: Outlaws dahil olmak üzere birçok yeni oyunun gösterildiği etkinlikten öne çıkanları aşağıda bulabilirsiniz.

Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar

Avatar: Pandora’nın Sınırları

Uzun zamandır beklenen Avatar: Frontiers of Pandora nihayet geldi. Ubisoft, Pandora’yı bir Na’vi olarak keşfedebileceğiniz açık dünya oyununun oynanış fragmanını paylaştı. 7 Aralık 2023 yeni nesil konsollara ve PC’ye geleceğini duyurdu. Oyun detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Oyun Avatarı: Frontiers of Pandora İlk Oynanış Videosu Geldi – Çıkış Tarihi de Açıklandı

XDEFIANT

Ubisoft, tamamen ücretsiz yeni çok oyunculu FPS oyunu XDefiant hakkında da detaylar paylaştı. Şirket, Tom Clancy’den ilham alan oyunun bu ayın sonlarında piyasaya çıkacağını duyurdu. 21-23 Haziran tarihleri ​​arasında ilk açık oturum testi gireceğini duyurdu. Ayrıca yapımla ilgili tepkilerin olduğu video da paylaşıldı.

Ubisoft XDefiant’ın ücretsiz çok oyunculu FPS oyununu test ettik: Öyle mi, değil mi?

Pers Prensi: Kayıp Taç

Etkinlikte gösterilen oyunlardan biri de efsanevi Prince of Persia serisinin yeni oyunu The Lost Crown oldu. Ubisoft, merakla beklenen iki farklı videoyu paylaştı. Bunlardan ilki yukarıdan görebileceğiniz animasyonlu tanıtım fragmanıydı.

Bir diğeri de bizi serinin kökenlerine geri götürecek oyunun oynanış fragmanı oldu. Fragman, “yarı açık dünya” olarak nitelendirilen yapımın dövüş mekanikleri gibi detaylarına da göz atmamızı sağladı. pers prensi: kayıp taç 18 Ocak 2024’te cıkacak

Bölümün canlanması

Ubisoft ayrıca bize yeni ücretsiz mobil oyunu The Division Resurgence’ın fragmanını da getirdi. Şirket tarafından “gerçek bir MMO deneyimi” olarak nitelendirilen yapım, serinin diğer oyunları gibi New York’ta, bir virüs çıktıktan sonra, bir krizin ortasında gerçekleşiyor. The Division Resurgence açık dünya olacak, 2023 sonbaharında cıkacak

kafatasları ve kemikler

Daha önce birçok kez ertelenen Skull & Bones da etkinlikte bahsi geçen oyunlardan biri oldu. Ubisoft, oyunun çıkış tarihini henüz açıklamadı; Yine de ağustos ayında kapalı betada gireceğini duyurdu.

Ekip Motorlu Parti

Ubisoft’un sevilen yarış oyunları serisinin üçüncüsü olacak olan The Crew Motorfest’in fragmanı da paylaşıldı. Hawaii’de geçen ve Forza Horizon havası veren Oyun, açık bir dünyaya sahip olacak. Oyun 21-23 Temmuz tarihleri ​​arasında kapalı betaya girecek. 14 eylülde çıkacağını da ekleyelim.

Assassin’s Creed Mirage

Ubisoft, yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Assassin’s Creed Mirage için bir oynanış fragmanı paylaştı. Oyun 12 Ekim cıkacak

Assassin’s Creed Bağlantı Noktası

Etkinlikte gösterilen bir diğer Assassin’s Creed oyunu ise Nexus oldu. Meta Quest 2 için çıkacak olan VR oyunu, efsanevi seriyi sanal gerçeklikte deneyimlemenizi sağlayacak. Ayrıca seriden Ezio gibi bildiğimiz birçok karakter de oyunda karşımıza çıkacak. Oyunun çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Assassin’s Creed Kod Adı Jade

En yeni Assassin’s Creed oyunu, Codename Jade adlı mobil oyundur. Ubisoft, Çin’de geçecek ve karakterleri kişiselleştirme seçeneğine sahip olacak yapım için bir tanıtım fragmanı paylaştı. Oyun bu yaz kapalı beta sürecine girecek.

Assassin’s Creed Mirage oynanış videosu paylaşıldı: İki yeni oyunun fragmanı geldi!

Yıldız Savaşları: Haydutlar

Ubisoft’un etkinlikte gösterdiği son Oyun, ilk açık dünya Star Wars oyunu olan Star Wars Outlaws oldu. Şirket, ilk olarak dünkü Xbox etkinliğinde duyurulan Oyun için detaylı bir fragman paylaştı. 2024’te Piyasaya sürülmesi planlanan oyunla ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

İlk Açık Dünya Star Wars Oyunu Yayınlandı Star Wars: Outlaws Oynanış Fragmanı [Video]

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *