World of Warships’e Türk Gemisi Geliyor: Muavenet!

Popüler savaş oyunu World of Warships’e ilk Türk gemisi eklendi. Pan-Avrupa muhrip serisinin başlangıcı olacak gemi Muavenet olacak.

Deniz odaklı popüler çevrimiçi MMO oyunu savaş gemileri dünyasıTürk oyuncular müjdeli haberi verdi. 2. dünya savaşı dönemi gemileri olan türk gemisi ile savaştığımız Oyun. Muhrip TCG Muavenet’e barındırmaya başlayacak.

Pan-Avrupa muhrip serisinin başlangıcı olarak oyuna eklenecek olan TCG Muavenet, oyundaki ilk Türk gemisi olacak. Türk Deniz Kuvvetleri’nde görev yapan Muavenet oyunda. Türkçe seslendirmeli bir komutana ayrıca sahip olacak

Murat Serezli Muavenet’in komutanını seslendiriyor!

Oyunun Türk oyuncu topluluğu, Türk muhribinin komutanı Muavenet’i seslendirmeyi seçti. Oyuncu Seçimi, Ünlü Oyuncu ve Yönetmen. kaydeden Murat Serezli yine oldu

Oyunun bölge yayın yönetmeni Christian Bergmann, Türkiye’nin World of Warships için en önemli Akdeniz pazarlarından biri olduğunu ve topluluğa bir teşekkür olarak kültürel açıdan önemli bir hediye vermek istediklerini paylaştı. Bergmann, Serezli ile ilgili de şu ifadeleri kullandı:

“Murat Serezli Türkiye’nin en önemli oyuncularından biri ve oyunda bir komutanı oynayacak olması heyecan verici. Küresel bir Oyun oynarken kendi dilinizi duymaktan daha iyi bir his olamaz ve Türk topluluğumuz bu ekleme ile tam da bunu yapabilecek. Oyuncular Murat’ın talimatlarını Türkçe olarak dinleyebilecekler.”

Muavenet World of Warships’e ne zaman geliyor?

katılım

Oyundaki ilk Türk gemisi olacak Muavenet, 19 Temmuz’da yayınlanacak 12.6 güncellemesi ile oyuna eklenecektir. Ek olarak, bu güncelleme yeni bir pan-Avrupa muhrip serisinin başlangıcını işaretleyecek.

World of Warships İstanbul’da yelken açıyor:

3 Haziran Cumartesi, İstanbul’daki İstanbul eSport Oyun merkezinde World of Warships topluluğuna bir etkinlik düzenlendi. Bu etkinlikte oyuncular, Serezli ile fotoğraf çekilip soru sorma ve oyundaki tüm gemileri deneyimleme şansı buldu. Nadir öğeler kazanmak için çeşitli yarışmalara da katıldılar.

World of Warships’i ücretsiz olarak indirmek veya etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz

#dostluk

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *