Xbox Games Showcase 2023’te Duyurulan Tüm Oyunlar!

Microsoft’un “Xbox Games Showcase 2023″ etkinliği düzenlendi. Etkinlik, şimdiden heyecan verici olan enfes oyunlara ev sahipliği yaptı. İşte etkinlikte duyurulan tüm oyunlar…

Amerikan Teknoloji devi Microsoft, “Xbox Oyunları Vitrini 2023“, etkinliğini resmi olarak gerçekleştirdi. Böylece en son çıkan oyunlardan haberdar olma fırsatı bulduk. Video oyunu tutkunları oldukça heyecanlı bir süreç içerisindeler. Çünkü duyurulan oyunlar oldukça fazla. kalite bakış açısı.

Xbox Games Showcase 2023’te duyuruldu şimdi sizlerle tüm oyunlara Daha yakından bakacağız. Daha fazla uzatmadan başlayalım.

Xbox Games Showcase 2023’te duyurulan tüm oyunlar:

masal

Microsoft’un uzun süredir devam eden Oyun serilerinden biri olan Monster Focused Fable, ilerleyen zamanlarda yeni bir oyunla karşımıza çıkacak. Doğrudan “Fable” olarak adlandırılacak Oyun, aksiyon rol yapma Kendi türünün özelliklerini iliklerimize kadar yeniden hissettirecek. Microsoft, Fable için bir fragman paylaşmış olsa da oyunun çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. beklemede.

Star Wars Haydutları

Ubisoft’un yayınlayacağı yeni Star Wars oyunu “Star Wars Outlaws”, dünyayı aç Türü seven oyunseverlerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Oyunda Kay Vess isimli bir karakteri canlandıracağız ve uzayda adı çıkmış bir suçluya dönüşeceğiz. 2024 yılında çıkacak olan Oyun için elimizde sadece bir fragman var. Bir ışın kılıcı içermez dikkatlerden kaçmadı.

Açık dünya oyunu Star Wars: Outlaws duyuruldu [Video]

Cyberpunk 2077: Fantom Özgürlük

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty aslında yeni bir Oyun değil, genişleme paketi. 26 Eylül’de çıkacak olan ve Cyberpunk 2077 sahiplerinin ayrıca satın alması gereken genişleme paketi PC için. 399 TL için Onları satın alabilirsin. Yeni görevlerle birlikte genişleme paketinde İdris Elba’yı da göreceğiz.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Çıkış Tarihi ve Hayal Kırıklığı Türkiye Fiyatı Açıklandı [Video]

Senua’nın Efsanesi: Hellblade II

Hellblade: Senua’nın Kurbanı takip olarak Senua’s Saga: Hellblade II’de İskandinav mitolojisindeki maceralara atılmaya devam edeceğiz. Senua’s Saga: Hellblade II Paylaşılan Fragman harika grafiklere sahip olacağını gösteriyor Etkinlikte bu oyunun 2024 yılında çıkacağı duyurulmuştu.

Microsoft Uçuş Simülatörü 2024

Birkaç yıl önce piyasaya sürülen Microsoft Flight Simulator için, genişleme paketi Microsoft Flight Simulator 2024, oyuna pek çok yenilik getirecek. Bu genişleme ile oyuncular bir hava ambulansı alabilecek ve Kargo taşıma uçaklarını kullanabilmekDilerlerse skydiving, uçak yangın söndürme gibi görevleri de icra edebilecekler.

Microsoft Flight Simulator 2024 Duyuruldu: Kim İster? Atlas paraşütle yangını uçakla söndürsün… [Video]

Beyan

Avowed, birinci şahıs nişancı türünde yeni bir oyundur. fantastik bir dünyada Geçecek olan oyunda bazen insanlara bazen de canavarlara direnmeye çalışacaksınız. Avowed’in paylaştığı fragman, oyunun 2024 yılında çıkacağını ortaya koyuyor. Steam listeleme sayfası oluşturuldu, ancak bu sayfada hiçbir şey yok ayrıntılar olmadan. Şimdilik.

forza motor sporları

Microsoft’un sevilen yarış oyunu serisi Güç önümüzdeki aylarda yeni bir oyuna da ev sahipliği yapacak. Forza Motorsport adlı yeni Oyun, 10 Ekim piyasaya çıkacak. Xbox Mağazasında Xbox.com/tr-TR/games/forza-motorsport#purchaseoptions?utm_source=webtekno” rel=”nofollow” target=”_blank”>liste Oyunun başlangıç ​​fiyatı ise 1169 TL olarak açıklandı.

mekanik devrim

Yeni bir RPG oyunu olan Clockwork Revolution, uzay çağı ile nostaljiyi birleştiren ilginç bir Oyun. paylaşılan fragman, Oyun 1900’lerde Bunun olacağını gösteriyor. Ancak oyundaki rakiplerimiz ultra gelişmiş robotlar olacak. Şimdilik oyunun çıkış tarihi Bir yabancı. Oyunun Steam sayfası. buradan erişilebilir.

Persona 3 şarjlı Persona 5

Kişi 3 Yeniden Yükle, Kişi 3 yeniden yapım versiyonu olarak görünecektir. Oyuncular, 2024’ün başlarında bu oyunla tanışma şansı yakalayacaklar. Bu arada; Ayrıca 17 Kasım’da Kişi 5 Taktikleri Yeni bir Oyun çıkacak.

Bir ejderha gibi: sonsuz zenginlik

Yakuza serisinin en yeni oyunu Like a Dragon: Infinite Wealth, Yakuza serisinde en yeni maceralara dahil olmamızı sağlayacak. Oyunda Yakuza: Like a Dragon oyununda ana rolü oynuyor. İçban içerecek.

Overwatch 2: İstila

“Overwatch 2: Invasion”, geçen yıl piyasaya sürülen Overwatch 2’nin devamı niteliğindedir. hikaye tabanlı görevler içeren Bir paket olarak görünecektir. 10 Ağustos’ta çıkacak olan genişleme paketi, yeni bir karakter ayrıca içerecek

yıldız alanı

Uzay ve Bilim kurguyu birleştiren Starfield her ayrıntıyı düşündüm Bu harika bir Oyun. Oyunda 1000’den fazla gezegeni keşfedebileceksiniz. Ayrıca her gezegenin kendine has dinamikleri olacaktır. 6 Eylül’de vizyona girecek olan Starfield için 899 TL’den başlayan ödemeler gerekecek. Ancak Game Pass aboneleri ek ücret yok Starfield’a erişebilecekler.

Starfield çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı (Game Pass aboneleri için ücretsiz) açıklandı

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *