Yeni Assassin’s Creed Oyunlarından Fragman Geldi

Ubisoft, bugün düzenlediği etkinlikte yeni Assassin’s Creed oyunlarına dair birçok detayı paylaştı. Serinin en yeni üyesi Assassin’s Creed Mirage’dan oynanış görüntüleri gelirken, Nexus VR oyunu için ilk fragman paylaşıldı. Ayrıca Assassin’s Creed Codename Jade adlı mobil Oyun için tanıtım fragmanı yayınlandı.

Bugün düzenlenen Ubisoft Forward etkinliği birçok yeni oyuna sahne oldu. Bunlardan biri de ilk şirketin en sevilen serilerinden biri olan Assassin’s Creed’di. Şirket, üç yeni Assassin’s Creed oyunuyla ilgili detayları paylaştı.

Etkinlikte Assassin’s Creed serisinin yeni üyesi Mirage, sanal gerçeklik oyunu Assassin’s Creed Nexus ve mobil Oyun Assassin’s Creed Codename Jade’in detayları açıklandı. Tüm detayları görelim.

Assassin’s Creed Mirage oynanış videosu geldi

Geçtiğimiz günlerde PlayStatio Showcase’de gösterilen serinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Mirage, etkinliğin en çok dikkat çeken oyunlarından biri oldu. ubisoft, 12 Ekim tarihinde çıkacak olan oyunun detaylı bir fragmanını paylaştı.

9. yüzyılda Bağdat’ta geçen Assassin’s Creed Mirage, Valhalla oyunundan tanıdığımız Basim Ibn Ishaq’a odaklanacak. Valhalla öncesinde geçecek olan yapım, oyuncuların özlediği eski Assassin’s Creed oyunlarından izler taşıyacak. Ubisoft’un bugün paylaştığı hikaye fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ubisoft Assassin’s Creed Mirage Hikaye Fragmanı

Assassin’s Creed Mirage rezerv fiyatına;

Assassin’s Creed Mirage Kalp Spreyi Fiyat Artışları

Assassin’s Creed Nexus Duyuruldu, İlk Fragman Burada: Ezio Gibi İkonik Karakterler Geri Dönüyor

Ubisoft, Mirage’ın yanı sıra geçtiğimiz yıl duyurusu yapılan sanal gerçeklik oyunu Assassin’s Creed Nexus için de bir duyuru fragmanı paylaştı. Video, oyuncuların serinin birinci şahıs bakış açısı gibi şeyleri daha önce hiç olmadığı kadar deneyimleyebileceğini ortaya koyuyor.

Ayrıca serinin önceki oyunlarından tanıdığımız Ezio, Kassandra ve Connor gibi karakterler de geri dönecek gibi görünüyor. Assassin’s Creed Nexus, Meta Quest 2 için çıkış yapacak. Geliştirme aşamasında olan oyunun çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Detaylar Assassin’s Creed Codename Jade mobil oyunundan geliyor

Mirage ve Nexus’un yanı sıra yeni Assassin’s Creed mobil Oyun detayları paylaşıldı. Ubisoft, geliştirme aşamasında olan ve şu an Assassin’s Creed Codename Jade olarak adlandırılan yapım için bir tanıtım fragmanı paylaşırken bu yaz kapalı betaya gireceğini duyurdu.

Çin’de geçecek olan oyunun dikkat çeken yanlarından biri de karakterlerin özelleştirilebiliyor olması. Seride ilk kez oyuncular cinsiyet, giyim ve diğer özellikleri kendileri belirleyebiliyor.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *